OTCŮV DŮM A SLUNEČNÍ KOMORY.
(část 7 kapitoly knihy Romana Chernykh. str 312 )
Náš další bod je zdaleka nejzajímavější v této knize - zabývá se otázkou:
Existuje jiný svět kromě tohoto, a pokud ano, jsou tam lidé?
Bydlí tam?
V prostoru (doméně) je mnoho světů ,které jsou obydleny lidmi.
V předchozích kapitolách jsme se zabývali tématem
pohybu Slunce a Měsíce. Slunce prochází branami
na Západě a vstupuje do komor, které se nachází nad viditelnými hvězdami.
Neprobírali jsme , že nebesa 9 a 10 ukrývají mnoho subdomén, které se také nazývají "komory" nebo "sídla". Je pravděpodobné, že osmé nebe má nějaké komory, ale my se budeme soustředit na nebesa 9 a 10.
---------------
"V domě mého Otce je mnoho příbytků, a kdyby tomu tak nebylo, pověděl bych vám."
Půjdu, abych vám připravil místo." Jan 14 : 2
---------------
Nebesa 9 a 10 jsou rozdělena do několika plošin;
Každá platforma obsahuje komory.
POZNÁMKA: Obrázky výše jsou pouze náznakem toho, jak by komory mohly vypadat a jejich rozmístění. Jde o demonstrací obecného principu. Je také určen k tomu, aby
demonstroval, že systém domén/subdomén umožňuje mnohem více využívat prostor.
Efektivněji a mnohem rozmanitěji a nápaditěji, než je oficiální myšlenka sférické planety plující v nekonečném, ale neefektivním a nudném vesmíru.
Nejnižší komory na obrázku mají délku stran kolem 2200 kilometrů, přibližně o velikosti Nového Jeruzaléma,
označovaného také jako Svaté město.
Komory nahoře mají boční délku kolem 550 kilometrů. Vrstva nad ní má komory o délce strany asi 1100 kilometrů. Nejvíce svrchní vrstva obsahuje komoru o délce strany přibližně 270
kilometrů.
K dispozici jsou čtyři různé velikosti komor
1) Největší: Kolem 5 000 000 kilometrů čtverečních, což je zhruba 70 % rozlohy Spojených států.
Ukazuje 72 komory na jedné vrstvě (nejnižší) .
2) Vrstva víš má kolem 1800 komor o velikosti 550 km * 550
km, což je přibližně velikost Velké Británie.
3) Další vrstva je
napěchována přibližně 400 komorami o velikosti 1100 km *, což odpovídá ploše Francie a Španělska
dohromady.
4) A nejsvrchnější vrstva ukrývá kolem 7000 komor s 270 km*
270 km, což je zhruba velikost Maďarska.
Komora funguje jako souvislý, opakující se prostor, který nemá žádné vnímatelné zdi.
Kromě toho má každá komora svou vlastní perspektivu,
linii horizontu a samostatný časový tok. Jinými slovy, komora je svět (nebo říše).
Poznámka :
Velikost a rozmístění komor se mohou lišit od vyobrazení.
------------
Když Kristus vystoupil na nebesa, řekl následující:
Janův 14:2-3
V domě mého Otce je mnoho příbytků, a kdyby tomu tak nebylo, byl bych to řekl. Jdu, abych vám připravil místo. A když
odejdu a připravím vám místo zase přijdu a poberu vás k sobě samému, abyste tam, kde jsem já, i vy byli..
-------------
Příbytek je jiný termín pro komory nebo subdomény.
Kristus říká, že odchází do nebe a že se chystá připravit komoru nebo několik komnat jako příbytek pro svůj lid.
Enoch 41 ,1-2
"A potom jsem viděl všechna tajemství nebes , jak je království rozdělené a jak se na vahách váží činy lidí.
A tam jsem viděl jsem sídla vyvolených a příbytky svatých, i mé oči viděli , jak jsou odtamtud vyháněni všichni hříšníci, kteří zapírají jméno Boží.
Nemohouce obstát pro trest, který pochází od Pána
duchů. "
---
Enoch viděl, jak je království rozděleno, což znamená, přesné rozdělení a velikosti komor.
Také mluví o "příbytcích vyvolených".
Příbytek je další termín pro komory.
Spravedliví a vyvolení mají své vlastní "světy" v Božím království, protože každá komora je světem.
Enoch 4l , 5 ' 6
"A viděl jsem komory slunce a měsíce. odkud
vycházejí a kam zase přijdou a jejich slavný návrat, a jak je jeden nadřazen druhému a jejich
majestátní oběžnou dráhu kterou neopouštějí.
Nepřidávají nic ke své oběžné dráze a nic si z ní neberou a ponechávají si s každým jiným v souladu s přísahou, kterou jsou
společně vázáni"
---
Portály na Západě vedou do komor nad viditelnými hvězdami.
Slunce a Měsíc prochází západními portály a
vstupují do svých komnat v nejvyšší nebesa, kde se zdržují několik hodin.
Poté se vrátí a projdou další sadou portálů v jejich komoře a vstoupí do našeho viditelného nebe skrze brány na východě.
Slunce a Měsíc mají své stanoviště v komorách nebeských, ale jejich nepřítomnosti si nevšimneme, protože komory mají oddělený časový tok.
Slunce vstupuje východními branami v přesně stejnou dobu, kdy odcházejí západními branami, což činí jejich pozorovatelnou cestu nepřerušovanou.
GEOMETRIE FREKVENCE REZONANCE
//5 KAPITOLA KNIHY SQUARE
EARTH COSMOLOGY BY ROMAN CHERNYKH//
46. GRAVITACE JE ÉTERICKÁ
VIBRACE (str, 113)
--------------------------------------------------------------------------
Vibrace jsou univerzální zákon, který definuje všechny
fyzikální a chemické procesy v universu. Základním aspektem vibrací jsou jejich přitažlivé vlastnosti.
Vibrace jsou přitažlivost.
Pokud například
držíte kus papíru u dechového nástroje "didgeridoo" , je pravděpodobné, že bude zachycen akustickými
vibracemi a bude přitahován ke zdroji vibrací. Tento jev je také známý jako akustická levitace.
To, co je obecně známo jako "gravitace" ..je
éterická vibrace.
Éter je ve stavu neustálých
vibrací, vibruje na velmi vysoké frekvenci. Podobně jako u ostatních kategorií světla, je éter
formou světla, která se skládá geometrického vlákna, které prostupuje domény prvků a poskytuje
platformu pro všechny fyzikální a chemické procesy v universu. Éter má dík geometrickému
uspořádáním také tu vlastnost, že reaguje na geometrii. Například geometrické tvary a zarovnání
odrážejí éterická frekvence odpovídající jejich geometrii. Atomy, které jsou geometrické "odrážejí"
éterickou frekvenci odpovídající jejich geometrii.
Víme, že éter
vede a šíří vibrace z pilířů Země pod námi; proto se éterické vibrace zvyšují směrem dolů, směrem ke
sloupům. Všechny atomy směřují dolů, protože právě tam je zdroj éterických vibrací.
Takže to je - "gravitace" - éterická přitažlivost zvyšující
se směrem k pilířům Země.
Obrázek 3 ukazuje éterické
tělo spočívající na základech níže. Ten základ níže se skládá z šestihranných sloupů o průměru asi
1 stopy ,které vibrují na vysoké frekvenci. Kromě toho je éter překrytý třemi kubickými elementární
doménami , které tvoří médium pro atomy.
http://plochazem.svet-stranek.cz/nova-stranka-306153/------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------GEOMETRIE - FREKVENCE - REZONANCE
//5 KAPITOLA KNIHY SQUARE EARTH COSMOLOGY BY ROMAN
CHERNYKH//
53.
MAGNETISMUS
"Záhadná" síla magnetismu je jedním z velkých
paradoxů, se kterými se dnešní heliocentrická vědecká komunita musí potýkat, aniž by kdy dospěla ke
konečnému závěru.
To ale neznamená, že by se
vědci alespoň nepokusili vysvětlit magnetismus - problém je v tom, že oficiální vysvětlení
magnetismu je stejně fiktivní a nekoherentní jako
oficiální model atomu.
Dnešní věda
je založena na tajemné gravitaci, která nebyla nikdy dokázána ani rozpracována a popírá přítomnost
média. Nicméně to neznamená ,že by šlo směšnou a stupidní teorii jak tvrdí kruhaři. Znamená to, že
gravitace je náhradou za starověký koncept éteru a že postrádá další rozpracování a je stále
považována za magickou sílu. Všechny procesy v přírodě jsou založeny na éteru a podléhají
univerzálnímu principu : GEOMETRIE - FREKVENCE - REZONANCE. Pokud si uděláte představu o korelaci
mezi geometrií a frekvencí z předchozích titulů, pak je otázka: "Jak fungují magnety ?" , prakticky
vysvětlena. Je to stejný zákon, který řídí atomy na atomové úrovni. Geometrie "rozdělí" (splits
off) frekvenci a vyzařuje ji ve formě éterických vln do okolí. Atomy příbuzné geometrie spolu
rezonují, a proto se přitahují. Mezi magnetem a atomem je však malý rozdíl - atom odráží frekvenci,
která je v korelaci s jeho geometrií.
Ale magnet se skládá
z mnoha atomů , tak musíme nahradit atomovou geometrii geometrií strukturní. Když tedy mluvíme o
magnetech, můžeme použít stejný princip éterických vibrací na atomární úrovni ,ale musíme nahradit
atomovou geometrii - strukturální geometrií.
Ať už se jedná o
geometrii atomu nebo geometrii struktury , korelace mezi geometrií a frekvencí je v obou případech
přítomna stejně. Abychom porozuměli struktuře magnetů , musíme se podívat na to, jak se vyrábějí.
Výroba magnetu se dělí na tři fáze:
1 - Utváření (lití) budoucích magnetů
2- První magnetizace
3- Druhá a poslední magnetizace. Pojďme se podívat na jednotlivé kroky.
Ad 1- Výlisek
Kovy
měď , kobalt , síra , nikl , železo , hliník a titan se zahřejí na teplotu 3000 ° Fahrenheita a
roztaví se na tekutou polévku.
Tekutý kov se nalije do forem a ochladí. V tuto chvíli již máme kov a tvar budoucího
magnetu, ale magnetické vlastnosti je třeba ještě přidat.
Ad 2- První
magnetizace Magnetizace kovu probíhá ve dvou samostatných krocích. V prvním kroku se kov zahřívá,
dokud není rozžhavený do ruda a relativně měkký. V tomto stavu je kov je vystaven vysokému napětí s
nízkým proudem. Po dokončení první magnetizace má kov své první magnetické vlastnosti,
přesto
jsou v tomto bodě příliš slabé a vyžadují finální
magnetizaci.
Ad
3- Výsledná magnetizace Jakmile je kov od první magnetizace plně ochlazen , je vystaven silnému
elektromagnetickému náboji , což znamená, že je na několik sekund zaplaven extrémně silnou
magnetickou silou. Po expozici má magnet má své konečné magnetické vlastnosti a je připraven k
trvalému použití. Magnet si zachová své magnetické vlastnosti tak dlouho, dokud se není vystaven
teplotám vyšším, než je jeho Curieův bod.
Co přesně se tedy děje v každém z těchto kroků?
V prvním kroku se kovy taví dohromady v jeden kus. Víme, že
kovy mají různé atomové geometrie. Důvodem, proč musí být několik kovů, je to, že rozmanitost
různých atomových tvarů ve slitině poskytuje vyšší schopnost přizpůsobit danou strukturální
geometrii. Pokud bychom vzali jen jeden kov pro výrobu magnetu, bylo by téměř nemožné ovlivnit jeho
strukturu a přizpůsobení další strukturální geometrii, protože atomy kovu jsou již hustě naskládány,
takže mezi nimi nezůstává žádný prostor pro nastavení. Na druhou stranu více různých kovů, vytváří
prostor pro budoucí úpravy celé konstrukce. Kovy jako železo, kobalt a titan, které mají odlišnou
atomovou geometrii, se spojují v hmotu , která je vhodná pro úpravu na strukturální úrovni. Dalším
důvodem pro směs několika kovů je zajištění vysoké stability magnetické struktury ,která je nutná
pro zachování patřičných vlastností. Příkladně pomocí titanu přidaného do směsi.
Nyní máme požadované kompozice v požadované
formě;
V dalším kroku se kov
zahřívá dokud není rozžhavený a relativně měkký. Základním požadavkem je měkký stav kovu pro další
úpravu konstrukce. V tomto okamžiku je horký a měkký kov "zalit" (vystaven) vysokému proudu s nízkým
napětím. Během tohoto procesu se strukturální vyrovnání kovu nevyhnutelně přizpůsobuje strukturální
geometrii odpovídající proudu, kterým je zatížen.
Tento krok již prozrazuje to hlavní princip
magnetizačního procesu..
Pamatujme ,že proud je ve skutečnosti éterická
frekvence.
Takže co udělá éterická frekvence z měkkým kovem? - Vytvoří strukturu geometrie, která
odpovídá této éterické frekvenci.
Obecně platí vzájemná korelace mezi éterickou frekvencí a geometrií.
Geometrie odráží odpovídající éterickou frekvenci; zatímco
éterická frekvence vytváří odpovídající strukturální geometrii za předpokladu, že kov je dost měkký.
Kov musí být rozžhavený a pružný, aby se přizpůsobil konstrukci geometrie. Kov však nemůže být plně
geometricky vyrovnán, když je rozžhavený díky své pružnosti.
V prvním magnetizaci, dochází u kovu k mírnému strukturálnímu zarovnání, protože měkký
kov může udržovat pouze menší stupeň strukturálního sladění a musí být ještě plně sladěn, což bude
dosaženo při druhém stupni magnetizace.
Po ochlazení má kov
své první magnetické vlastnosti. Zarovnání struktury odpovídá frekvenci, které byla vystavena a
nyní odráží stejnou éterickou frekvenci. Vysílá do okolí éterické vlny. Jinými slovy, magnety
fungují podobně jako atomy, které odrážejí frekvence odpovídající jejich geometrie a přitahují jiné
atomy.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PEKLO A
SHEOL
(část 7 kapitoly z knihy Square Earth Cosmology by Roman
Chernykh str. 307)
Peklo je subdoména/komora nacházející se v
nejnižší části komplexu.
Subdoména Peklo se nachází v
nejnižší části zvané Peklo. Jako všechny domény také i peklo je doména podobná krychli s vlastní
perspektivou a opakujícím se prostorem. Peklo nemá nahoře žádnou otevřenou oblohu; obloha v pekle
je černá jako uhel. Ale to je snad nejmenší
problém. Protože se nachází tak blízko zemských pilířů ,jsou éterické
vibrace extrémně intenzivní a drsné, což způsobuje ,že se člověk cítí těžší. (VIBRACE = přitahování
. Nikoliv gravitační teorie)
Silné éterické vibrace dělají z pekla také horké
místo. A k tomu všemu je to obydlí ošklivých a násilných démonů, kteří nemají nic než naprostou
nenávist, k lidem co mají s nimi přebývali v pekle. Enoch, který viděl peklo na vlastní oči,
popisuje:
"A změřil jsem celou zemi, její hory, pahorky, pole, lesy,
kámen a řeky a všechno, co existuje. Napsal jsem výšku od země k sedmému nebi, hlubinu nejhlubšího
pekla, místo odsouzení. Velké rozlehlé peklo otevřené a plačící."
Krychle (pekla) má délku strany kolem 2000 kilometrů/1300 mil, zhruba o velikosti
Nového Jeruzaléma. Enoch pokračuje: "A viděl jsem, jak vězni trpí bolestmi s výhledem na nekonečný
trest. Zaznamenal jsem všechny, kteří byli odsouzeni soudcem, všechny jejich rozsudky a všechny
jejich odpovídající činy. Viděl jsem všechny ty z té doby mých předků, s Adamem a Evou. Povzdechl
jsem si a rozplakal se. Říkal jsem o jejich hanebné zkaženosti: "Ó, jak bídná je pro mne má
neschopnost a neschopnosti mých předků!" A já jsem si pomyslel ve svém srdci a řekl jsem: "Jak
blahoslavený je člověk, který se nenarodil, který předtím nezhřešil před Tváří Páně, aby nevešel na
toto místo a nenesl jha tohoto místa." "Viděl jsem držitele klíčů a stráže bran pekla, jak stojí,
velcí jako hadi. Oči jako lampy, které byly uhašeny, A jejich oči byli v plamenech a jejich zuby
byly obnažené až po prsa. Řekl jsem jim do očí: 'To by mi bylo mi lépe, kdybych vás nebyl viděl,
neslyšel o vašem počínání. A také kdyby sem nebyli přivedeni členové mého kmene co zhřešili v životě
a budou za to trpět navěky."
---
Peklo však není
jen místem mučení pro lidi - je také místem ústředí satanské říše, které lze přirovnat k vlastní
civilizace, včetně ulic, budov a mnoha dalších prvků, které máme na Zemi. Peklo má navíc svou
vlastní armádu, a přísnou démonickou hierarchii. Drsný a nemilosrdný vládní systém. Největší zločin
v říši je říkat pravdu, protože ta je postavena na lžích, podvodech a manipulaci. Podle některých
zdrojů je trest pro démony, kteří sdílejí jakoukoli pravdu s lidmi na Zemi stahování z kůže zaživa.
Technicky vzato je peklo neoficiálním hlavním městem světa. Všechny vlády, všechny hlavní
instituce, Vatikán, jezuité, všechna hlavní náboženství a denominace, média, hudební průmysl,
filmový průmysl a mnoho dalšího, jsou řízeny z pekla.
Mnoho významných
geopolitických událostí, včetně válek, jsou osnovány v pekle desítky let předtím, než budou uvedeny
na světovou scénu.
Nicméně Bůh má vše pod kontrolou a je to Bůh,
který má poslední slovo - ďábel nemůže udělat víc, než mu Bůh dovolí.
....................................................................................................................................
SHEOL
Kniha Henocha 22kap.
1.
" Odtamtud jsem šel k jinému místu a on mi ukázal na západě
obrovskou vysokou horu, mohutnou skálu a čtyři líbezná místa.
2. Uvnitř byl v hloubce prostranný prostor dokonale hladký, tak hladký jako něco, co se
koulí, na pohled hluboký a temný."
3. Tehdy Refáel, jeden ze svatých andělů,
který byl se mnou, mi řekl: "Tato líbezná místa, na nichž jsou shromážděni duchové zemřelých duší,
byla stvořena k tomu, aby se zde shromažďovaly všechny duše dětí člověka.
4. Tato místa slouží jim za příbytek do dne jejich soudu v stanovenou dobu, jež potrvá
tak dlouho, dokud je nestihne velký soud."
Sheol je další
subdoménou/komorou, pod Zemí. Na rozdíl od pekla se sheol nachází na druhé nejnižší plošině mezi
peklem a Zemí".
Sheol má stejné rozměry jako peklo, zhruba 2000 km (strana
krychle) Na rozdíl od pekla není šeol příbytkem démonů;
Šeol není horký,
protože je výše;
Šeol je v podstatě obrovská čekárna, kde jsou lidé ,kteří
nejsou spaseni, čekají na soudný den na konci věku, který je asi 1000 let po Kristově druhém
příchodu.
Enoch popisuje čtyři
oddělené části šeolu:
8. A tehdy jsem se zeptal na něho a na soud nad
všemi ostatními: "Proč jsou od sebe vzájemně odděleni?"
9. On mi
odpověděl: "Tyto tři skupiny jsou odděleny proto, aby rozlišily duchy zemřelých.
Duše spravedlivých jsou odděleny od ostatních, a to pramenem vody a světlem nad
ním.
10. Podobně jsou rozlišeni i hříšníci, když zemřou jsou
pochováni v zemi, aniž byl nad nimi za jejich života vynesen rozsudek.
11. Zde budou jejich duše prodlévat odděleně ve velkých mukách, a to až do posledního
dne soudu, a stihne je trest a muka zlořečených na věky. Jejich duše tam budou spoutány po věky až
do dne odplaty.
12. Takovému rozdělení jsou podrobeny duše těch, kdo si
stěžují a vystavují na obdiv svůj zánik poté, co byli usmrceni za dnů hříšníků.
13. Takto se naloží s dušemi lidí, kteří nežili spravedlivě, ale hřešili zlým
jednáním: Budou odsouzeni spolu s hříšníky, jako jsou oni sami; v den soudu však jejich duše
nezemřou, ale ani odsud neodejdou."
SHEOL má čtyři prázdné
prostory rozdělené zdmi. Jedna ze sekcí je určena pro spravedlivé. A má zářící pramen vody, aby v
něm přebývali v pohodlí. Další tři oddíly jsou určeny pro méně spravedlivé. Kromě nejběžnějších
subdomén Pekla a Šeolu existuje mnoho další oblasti pod Zemí, o nichž se zmiňují Knihy proroka
Henocha.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------